Choc Chic zábrana na postel Monkey Mum 200 cm světle šedá

TOP 1 v kategorii Dětské zábrany

Choc Chic zábrana na postel Monkey Mum 200 cm světle šedá

Zábrana na manželskou postel o délce 160, 180 a 200 cm a výšce až 95 cm...
1 790 Kč
Doporučená nabídka Monkey Mum

Skladem • 1 varianta149 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Zábrana na manželskou postel o délce 160, 180 a 200 cm a výšce až 95 cm...

Druh zábrany
postelové zábrany
Barva
šedé

• , zakoupeno v Monkey Mum

• Kvalitní, praktický a bezpečný výrobek.

již bylo uvedeno u ostatních stejných částí výrobku

• Pěkný design
    • Věřím, že účel, tzn.zabránění pádu, splní.
    • Hrozně složité skompletování -hrozný návod, muž to dělal přes 2 hodiny a šíleně nadával.
    • Uvítala bych, kdyby zacvakávání bylo tišší.
    • Dávala bych si pozor na koupi "rozbaleného a nepoškozeného". Koupila jsem takhle jednu zábranu a je o poznání horší, než ta "zabalená"- lehce poškrábané a hůře se zacvakává.

Druh zábrany
postelové zábrany
Barva
šedé

Zábrana na manželskou postel o délce 160, 180 a 200 cm a výšce až 95 cm.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 148 recenzíDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Monkey Mum

• Kvalitní, praktický a bezpečný výrobek.

již bylo uvedeno u ostatních stejných částí výrobku

• Pěkný design
    • Věřím, že účel, tzn.zabránění pádu, splní.
    • Uvítala bych, kdyby zacvakávání bylo tišší.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 148 recenzíDalší informace

• Bezpečí
    • Jednoduchá montaz
    • Know how
    • Zas tolik nevydrží

Nic lepšího na trhu jsem bohužel nenašla, chybí konkurence. Nápad na výrobek skvělý, zpracování má mouchy. Pro mě nereálné zábranu otevřít, když jsem v posteli (leží u ní dítě a já nedosáhnu na oba zámky). Zábrana se během pár dní prohnula, v tyči nahoře - zábrana byla dole u matrace, chlap se převalil z postele a zábrana se prohla (už druhá...). Dítě spí pravidelně namáčklé na zábraně a síť již po 14 dnech je prohnutá, dítě nemá ani 10 kg. Naopak k dobru, máme dvě zábrany a dítě se okolo nich teď začíná učit obcházet a to perfektně zvládají, nemám obavy o vylomení.

• Slouží svému účelu
    • Je jediná, kterou se mi povedlo dohledat v rozměrech na celou délku postele
    • Videonávod
    • Horší kvalita papírového návodu, pravděpodobně je dělaný na všechny 3 verze, ale není to v návodu zapsáno
    • Výrobce asi nedomyslel, že by někdo mohl chtít zábranu otevírat i z vnitřní strany postele, a nejsou tomu uzpůsobeny předvrtané dírky pro pojistky. Přitom by jen stačilo předvrtat je i z druhé strany tyčí. Nyní mám konstrukci pod matrací „nezajištěnou“ a nepůjde mi regulovat výška
    • Otevírání (odemykání) zámku moc nefunguje na jiný prst než palec (asi musí být přesný úhel, pod kterým se zámek zmáčkne)
    • Zavírání (zacvakávání) zámku nefunguje dobře na jedno přitažení zábrany, někdy je třeba použít obě ruce a pevně přimáčknout a trochu s tím šachovat, než západka zapadne

• Vysoka
    • Lze stáhnout dolu
    • Lze spojit jednotlivé zábrany v rozích postele
    • Dostatečně pevná

Skvela zábrana, pomocí tří jsme udělali z postele ohradku. Je dostatečně vysoká a pevná, abychom se nemuseli bát, ze nám miminko vypadne ven.

• , zakoupeno v Monkey Mum

• Jsou to jedny z mála vysokých zábran na postel tohoto druhu.
    • Dodají pocit bezpečí
    • Zábrana se špatně zavírá, několikrát se vycvakne, než to drží
    • Grif otevírání by mohl byt jednodušší, někdy je to na zlomení prstu
    • Při zatížení matrací zábrana trochu trčí do prostoru (není kolmá s postelí), což v malé ložnici ubírá místo

Zábrany plní svou funkci, ale to provedení není moc kvalitní.

• Kvalitní zpracování
    • Snadná instalace
    • Hezký design
    • Snadná údržba
    • Výborný pomocník
  • , zakoupeno v Monkey Mum

• Zábrany jsou skvělé! Máme postel 200x200 a konečně máme s naším malým batoletem bezpečný prostor, kde může dovádět a nemusím se bát, že spadne. A v noci se bez obav můžeme všichni vyspat. Jen mě mrzí, že jsme je nezakoupili už dříve .

Občas to na některé straně jde hůř zaklapnout a musím to zkusit několikrát než se to povede. A pro jistotu se pak do zábrany zkusmo trochu opřít, abych si byla jistá, že je to opravdu zaklapnuté.

• Zajištění bezpečnosti
    • Jednoduchost montáže
    • Podrobný návod
    • Zámeček jde těžko otevírat i zavírat
    • Z postele není možné zábranu odemknout
    • Na posteli není nyní možné sedět

Zábrana zcela plní svůj účel - brání pádu dítěte na zem. Je však velmi těžké pracovat se zámečky, těžko se odemykají i zamykají. Z postele nereálné odemknout, nutno po obou stranách.
    Chtělo by to zámeček uprostřed.
    Nyní nemohu na posteli sedět, zábranu bych ohnula či přímo vylomila.
    Každopádně na trhu jsem lepší produkt nenašla.
    Cena vyšší, při jedné zábraně člověk zvládne, případně při třech už hůř.
    Dodací doba velmi rychlá, do dvou dnů.